Regulamin sklepu

Sklep internetowy, działający pod adresem www.szmukier.com prowadzony jest przez firmę:

Firma Jubilerska Jarosław Szmukier

ul. Marszałkowska 4

42-400 Zawiercie

NIP 577-000-68-92

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

2. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę sklepu do realizacji.

3. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych danych, umożliwiających otrzymanie przez klienta zamówionego towaru oraz numeru telefonu pozwalającego na weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.

4. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem wybranego przewoźnika. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.

6. Dowód zakupu jest dołączany do przesyłki.

(ustawa z 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności wyrządzonej przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22,poz. 271)

7. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. To, co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.Zwroty odbywają się na koszt kupującego.

 8. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

 9. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.